Wyposażenie basenów i akwenów

Baner reklamowy

SWIMSTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skrócona nazwa: Swimstone Sp. z o.o.

8

lat na rynku

O firmie

Nasza wizja
Swimstone Sp. z o.o. to młoda, prężnie działająca firma z szeroką ofertą. Specjalizujemy się w handlu wyposażeniem sportowym pływalni na potrzeby uprawiania sportów wodnych oraz rekreacji i organizacji imprez. Oferujemy także atrakcje basenowe i na wody otwarte, wśród których znaczącą pozycję zajmują dmuchane parki wodne i wodne tory przeszkód.
Firma Swimstone została założona przez byłego mistrza i rekordzistę Polski w pływaniu oraz prawnika. Klientom świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od porady popartej doświadczeniem, przez spisanie profesjonalnie przygotowanej umowy, po montaż.

Typ klientów:
  • klienci biznesowi
  • klienci detaliczni
Zasięg działalności:

międzynarodowy

Profil firmy:
  • dystrybucja
  • produkcja

Nasze atuty:

Jakość

Doradzanie

Opieka

Cena

Oferta

Baseny cieszą się dużym powodzeniem wśród amatorów aktywnego wypoczynku i miłośników rekreacji w wodzie. Są też miejscem, w którym odbywa się wiele imprez sportowych i treningów. Do pełnego wykorzystania możliwości takich obiektów niezbędne jest jednak odpowiednie wyposażenie. Umożliwia ono lepszą organizację wnętrza, zapewnia dodatkowe atrakcje oraz umożliwia organizowanie zawodów. Swimstone od lat zajmuje się zaopatrywaniem pływalni – zarówno tych krytych, jak i kąpielisk otwartych – w sprzęt pływacki, akcesoria basenowe i atrakcje wodne. Oferujemy produkty, które umożliwiają zwiększenie poziomu bezpieczeństwa basenu, przyczyniają się do podniesienia jego atrakcyjności, a także stanowią techniczne wsparcie zawodów pływackich i innych imprez sportowych w tym elektroniczny pomiar czasu. Właścicielom wodnych obiektów sportowo-rekreacyjnych proponujemy m.in. liny basenowe do wyznaczania torów. Mamy też wózki na makarony, pojemniki na sprzęt pływacki i regały basenowe. Za ich pomocą możesz zadbać o porządek i ochronę cennego sprzętu. Wodne atrakcje nie tylko dla dzieci.
Wiodącym asortymentem w naszej ofercie są atrakcje basenowe. Jako wyłączny dystrybutor renomowanej marki Aquaglide oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem wodnych torów przeszkód na różne imprezy okolicznościowe. Polecamy też dmuchane parki wodne, czyli tzw. zamki na wodzie – zapewnią one doskonałą zabawę w basenie lub na otwartym akwenie nawet kilkusetosobowej grupie uczestników.
W naszym asortymencie nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych. Oferujemy lekkie i kolorowe zabawki piankowe do basenu, również takie, które pomogą w opanowaniu sztuki pływania. Dzieciom proponujemy pływające łódeczki i zwierzątka do brodzików.
Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dmuchana trampolina wodna, tor przeszkód na basen czy inne akcesoria basenowe, możesz liczyć na najwyższą jakość produktów. Sygnowanie przez wiodącą na świecie marką- Aquaglide- to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa.
Elementy wyposażenia sportowego
Nasz asortyment obejmuje również elementy wyposażenia basenowego. Jeśli interesuje Cię lina dzieląca basenowa lub boisko do piłki wodnej, w naszej ofercie znajdziesz produkty w najwyższej jakości. Jej potwierdzeniem są znane światowe marki, wśród których wyróżnia się m.in. firma Malmsten

Polecane produkty:

Nasza oferta
Wynajmij wodny tor przeszkód
Swimstone Sp z o.o. jako autoryzowany dystrybutor amerykańskiej marki Aquaglide prowadzi największą wypożyczalnię wodnych torów przeszkód w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tory wodne Aquaglide Challenge Track 1, Challenge Track 2, Challenge Track 3, oraz park wodny/wodny plac zabaw Aquaglide Challenge Circuit 1. Wodny tor przeszkód to idealny pomysł na: uczczenie urodzin obiektu, uświetnienie ferii zimowych, Mikołajków, dnia dziecka, wakacji, andrzejków, eventów i innych imprez o charakterze sportowym. Tylko u nas istnieje możliwość odliczenia kosztu wynajmu w przypadku późniejszego zakupu!
Nasza oferta
Dmuchane parki wodne Aquaglide
Wodny tor przeszkód gwarantujący wspaniałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych!
Nasza oferta
TRAMPOLINY WODNE
Niesamowite centrum dowolnego Aquaparku, jest ogromną wodna trampoliną.
Nasza oferta
Liny torowe
Opatentowany wzór dysków lin torowych (inaczej nazywane: liny basenowe) o nazwie ”flow-through” pozwala na maksymalną stabilizację powierzchni wody poprzez rozłożenie energii fal na ich długości. Każda lina torowa Malmsten składa się z pływaków i dysków o śr. 100 lub 150mm nawleczonych na linkę ze stali nierdzewnej. Każdy z dysków został zaprojektowany w taki sposób, aby rotował niezależnie od dysków sąsiadujących. To pozwala na skuteczne rozproszenie, rozbicie i absorpcję energii fali przez linę torową. Redukcja fal jest kluczowym elementem optymalizacji pływalni pod kątem treningu i zawodów pływackich.
Nasza oferta
Zabawki piankowe do basenu
Zabawa w wodzie zapewnia nie tylko wiele przyjemnych, pozytywnych wrażeń, ale również korzyści zdrowotne. Sporty wodne uważane są za najbardziej wszechstronne, ponieważ korzystnie wpływają na cały organizm. Pływanie wzmacnia mięśnie, serce i zwiększa pojemność oddechową płuc. Dlatego też na baseny i kąpieliska warto zabierać już małe dzieci. Dla dorosłych satysfakcjonującym zajęciem jest pływanie. Za to maluchy, które nie opanowały jeszcze tej sztuki, oczekują dodatkowych atrakcji, które zachęcą je do zabaw w wodzie.
Nasza oferta
WYPOSAŻENIE BASENÓW
Tory, przechowywalnie, piłki wodne, słupki startowe, kratki rynny przelewowej
Nasza oferta
Sporty wodne - akcesoria i sprzęt
Sporty wodne mogą być ciekawym sposobem na spędzanie czasu. Rywalizacja dostarcza wielu wrażeń, a ruch w wodzie korzystnie wpływa na organizm. Popularne dyscypliny związane z wodą można podzielić na te uprawiane w basenie oraz na otwartych zbiornikach. Do tych drugich zaliczają się wszelkie spływy kajakowe czy żeglowanie. Zanim jednak wypłyniesz na jezioro lub spróbujesz swoich sił w spływie górską rzeką, potrenuj w znacznie spokojniejszym środowisku. Do takiej rekreacji przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne kajaki dmuchane, żaglówki i inne akcesoria. Polecamy również kamizelki asekuracyjne marki Aquaglide, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort noszenia jednocześnie. W asortymencie mamy również wiele linek holowniczych oraz specjalne pompki elektryczne i manualne pompki wyposażone w manometr idealnie nadające się do SUP’ów, kajaków czy dmuchanych żaglówek Aquaglide Multisport.
Nasza oferta
Akcesoria pływackie
Sprzęt pływacki, okulary pływackie, wiosełka, bojki
Nasza oferta
Wynajem desek SUP
Firma Swimstone, autoryzowany dystrybutor wiodących marek desek Stand Up Paddleboard, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku: organizujemy dla Was wypożyczalnię dmuchanych desek SUP wraz z potrzebnymi akcesoriami na terenie Wrocławia i okolic. Już teraz możecie niedużym kosztem skorzystać z okazji i rozpocząć samodzielną eksplorację przyrody z wielu dostępnych miejsc na Odrze i okolicznych rzekach. Jest to także doskonała okazja do zwiększania atrakcyjności basenu w okresach ferii i wakacji. Szczególnie polecane na baseny są deski Peace i Dhyana nadające się doskonale do relaksu a także sesji Jogi !

Galeria

Skontaktuj się z nami: 607 136 612, 666 650 055