Baner reklamowy

"GODAN SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skrócona nazwa: GODAN SERWIS SP. Z O.O.

19

lat na rynku

O firmie

Jesteśmy jedną z największych agencji wsparcia sprzedaży na dziale przemysłowym w Polsce. Zatrudniamy 34 mobilnych Koordynatorów Regionalnych oraz 2800 współpracujących merchandiserów z doświadczeniem w obsłudze międzynarodowych Dostawców oraz sprawdzone i przeszkolone hostessy.
Zaufali nam najwięksi Dostawcy w sieciach handlowych Carrefour, Jeronimo Martins (Biedronka), Leroy Merlin, EMPiK, Toys”R”Us, Auchan, Selgros, Makro, Tesco, Media Markt, Smyk i Kaufland. Dla wielu Firm pracujemy od kilkunastu lat. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Cenimy sobie współpracę z Międzynarodowymi Koncernami na równi z Lokalnymi Przedsiębiorcami. Dzięki temu zdobyliśmy wśród Klientów opinię rzetelnego i skutecznego partnera biznesowego.
Uważnie obserwujemy sytuację na rynku, monitorujemy działania Konkurencji szybko reagując na toczące się zmiany, a także wprowadzamy nowe trendy i rozwiązania.
Najważniejszą gałęzią naszej działalności jest merchandising. Oferujemy że nowoczesną usługę Leasingu pracowników i Outsourcingu. Świadczymy usługi wsparcia sprzedaży w sieciach wielkopowierzchniowych. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy standardową obsługę półki, monitoring, raportowanie oraz dbanie o ekspozycje, usługi przedstawicielskie oraz promocje z hostessami i animacje z promotorami. Uzupełnieniem naszej oferty jest logistyka oraz profesjonalny marketing ze szczególnym uwzględnieniem materiałów POS. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą zamieszczoną w poszczególnych zakładkach.

Zasięg działalności:

międzynarodowy

To nas wyróżnia:

2800 pracowników

48 h czas realizacji

200 zadowolonych klientów

34 mobilnych koordynatorów

Klienci

Oferta

Usługi:

Nasza oferta
Usługi merchandisingu
Główną gałęzią naszej działalności jest merchandising. Działamy zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi na całym świecie. Zapewniamy najwyższej jakości usługi merchandisingowe, które wprowadzamy po wnikliwej analizie potrzeb Klienta i wymagań rynkowych. Nasza firma wyspecjalizowała się w asortymencie i pracy na działach przemysłowych, ale jesteśmy obecni także w innych kategoriach produktów. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, skutecznej komunikacji i wypracowanym przez lata procedurom możemy szybko reagować na wymogi Klienta związane ze zmianą ekspozycji, uzupełnianiem towarów, aktualizacją kategorii produktów czy budowaniem dodatkowych stref. Przeprowadzamy merchandising na najwyższym poziomie. WYKŁADANIE TOWARÓW Z BIEŻĄCYCH DOSTAW NA PÓŁKI DBANIE O WŁAŚCIWĄ ESTETYKĘ EKSPOZYCJI KONTROLĘ UTRZYMANIA LAY OUTU MONITORING I WERYFIKACJĘ CEN SZCZEGÓŁOWE RAPORTOWANIE, SPORZĄDZANIE RELACJI I SPRAWOZDAŃ PRZEZ KOORDYNATORÓW
Nasza oferta
Outsourcing i leasing pracowniczy
Jako firma outsourcingowa działamy w branży od wielu lat. Zdobyliśmy przez ten czas szerokie grono zadowolonych, stałych Klientów. Jesteśmy jedną z największych agencji wsparcia sprzedażowego w branży przemysłowej na rynku polskim. Zaufali nam najwięksi dostawcy towarów i usług z branży spożywczej, budowlanej, wydawniczej, sportowej, odzieżowej oraz wielu innych. Obsługujemy większość działających w Polsce wielkopowierzchniowych sieci marketów oraz sklepów spożywczych, budowlanych, oferujących sprzęt AGD, RTV i elektroniczny. Z niektórymi Klientami pracujemy na stałe w zakresie outsourcingu pracowników już od kilkunastu lat.
Nasza oferta
Platforma Multimedialna
Elementem, który wyróżnia nas spośród konkurencji jest multimedialna platforma z dostępem dla Dostawcy, na której zamieszczamy aktualizowane na bieżąco zdjęcia z hal, opisy sytuacji oraz raporty sporządzane według zlecenia.

Galeria

Oferty pracy

Aplikuj na adres e-mail: praca@godanserwis.pl
Stanowisko Rekrutacja trwa do Pobierz
1 Rekruter współpracujący ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych
2 Pracownik/Pracownica kompletowania zamówień w magazynie.
3 Pracownik/Pracownica produkcji.
4 Pracownik magazynu.

Skontaktuj się z nami: 22 207 21 73