Kategorie
Liderzy
Lider aktywności gospodarczej

Wybierz z listy liderów:

Samorządowy lider inwestycji

Wybierz z listy liderów:

Sprawdź koniecznie, które podmioty w Polsce publikują obecnie najwięcej przetargów

Aktualizacja: dzisiaj16:40
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_inwestor_ludzie podanie reki2.jpg

NA DZISIAJ – 2024-06-24 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w Polsce publikują najwięcej przetargów

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2024-06-24 godz: 16:42:22
2.Ilość wszystkich firm w Polsce wynosi: 7224916
3.Ilość firm AKTYWNYCH w Polsce wynosi: 3768918
Pierwsze miejsce
Spośród instytucji, które obecnie w Polsce publikują nowe ogłoszenia przetargowe, pod względem ich liczby na pierwsze miejsce dosyć wyraźnie wysuwa się POŁUDNIOWY KONCERN WĘGLOWY SPÓŁKA AKCYJNA. W okresie 1-24 czerwiec 2024 inwestor ten zamieścił 101 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu jest PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE. Obecnie inwestor ten zwiększył ilość opublikowanych przetargów o 78.
Trzecie miejsce
Na trzeciej pozycji widnieje teraz WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM. DR EMILA WARMIŃSKIEGO - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYDGOSZCZY, gdzie liczba publikowanych przetargów wzrosła o 50.
Firmy o największym wzroście liczby przetargów w Polsce za okres 1-24 czerwiec 2024

HISTORIA Porównaj, jakie podmioty gospodarcze w Polsce publikowały najwięcej przetargów w ubiegłych miesiącach

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Zobacz, które podmioty gospodarcze w Polsce będą publikować najwięcej przetargów

Trwa pobieranie danych...